تبلیغات
غبار فتنه - راز جنجال های اخیر منحرفین چیست؟
 
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
 
تاریخ :  دوشنبه 30 آبان 1390
نویسنده :  rahjo
لیدر جریان انحراف: فكر نمی كردیم كه دستگاه قضائی به این سرعت وارد عمل شده و وی رادستگیر كند!

دستگیری مهره جریان انحرافی در بانك مركزی موجب شده كه سران انحراف ضمن تشكیل جلسه ای در این زمینه راهبردهای خود را برای ایجاد چالش برای بررسی پرونده فساد بانكی بررسی و اتخاذ نمایند.

گزارشی از جلسه اضطراری جریان انحراف در خصوص پرونده فساد بانکی:ادامه مطلب...
به گزارش«ندای انقلاب»،پس از دستگیری آقای"پ"،جلسه ای با حضور لیدر جریان انحراف ،دستیار وی و ۳ تن از دست اندركاران رسانه ای این جریان(آقایان ج ,ص،ب) برگزار شده و نسبت به ادامه دستگیری لایه هایی دیگر از جریان انحراف ابراز نگرانی شده است.
لیدر جریان انحراف در این جلسه با بیان اینكه انتظار دستگیری آقای"پ" را نداشته گفته است:فكر نمی كردیم كه دستگاه قضائی به این سرعت وارد عمل شده و وی رادستگیر كند.
نامبرده دستگیری مهره این جریان در بانك مركزی را به مثابه اخطار به این جریان خود ارزیابی كرده و تصریح كرده است:اگر ما سكوت كنیم جریان دستگیری ها به سمت ما خواهد آمد.
همچنین در این جلسه با بررسی سناریوهای مختلف بر ایجاد فضای تنش جدید در عرصه سیاسی كشور برای بی اثر كردن پرونده فساد بزرگ بانكی تاكید شده و ۳ مصوبه برای عملیاتی شده مورد تاكید قرار گرفته است.
این ۳ مصوبه عبارتند از:
۱- راه اندازی سامانه پیامك محرمانه :
بنا شده است این سامانه به عملیات روانی علیه دستگاه قضائی و منتقدین جریان انحراف بویژه در خصوص پرونده فساد بانكی بپردازد.
۲- تهیه بولتن ویژه برای مدیران این جریان:
هدف از تهیه این بولتن اطلاع رسانی در خصوص پرونده فساد بانكی و به اصطلاح رد اتهامات پرداخته شود.
۳- راه اندازی سایت های زنجیره ای:
وظیفه این سایت ها سوزاندن پروژه ها و پرونده های در دست اقدام دستگاه قضائی و ضابطین این دستگاه ذكر شده است.افراد حاصر در این جلسه گفته اند اگر ما بازی پیش دستانه را آغاز نكنیم قطعا بازنده خواهیم بود.
گفتنی است همچنین یكی از اساسی ترین نگرانی های لیدر جریان انحرافی كه در جلسه مزبور مورد تاكید قرار داده ،كشف صورتجلسه ها و دستورات خاص به مهره این جریان در بانك مركزی بوده است.
لازم به ذکر است فعال شدن یکی از مهره های رسانه ای جریان انحراف در این روزها در راستای اجرایی کردن همین پروژه جریان انحراف می باشد.:: مرتبط با: اخبار فتنه ,
:: برچسب‌ها: جریان انحرافی , لیدرجریان انحرافی , جلسه جریان انحرافی , دستگیری عوامل جرین انحرافی , جریان انحرافی+اختلاس ,
:: لینک های مرتبط: منبع:جوان آنلاین ,
آنطورى كه ما ملت خودمان را تجربه كرده‌ایم، آنطورى كه لطف و فضل الهى را مكرر آزموده‌ایم، این ملت در این نوبت هم مثل نوبتهاى قبل، مشت محكمى به دهان دشمن خواهد زد. مردم به توفیق الهى در این انتخابات یك آزمون افتخارآمیز دیگرى را به صحنه خواهند آورد و بر افتخارات خودشان خواهند افزود. این، لطف الهى است؛ ان‌شاءاللّه تحقق پیدا خواهد كرد.

مقام معظم رهبری- 25/2/92
  :: مدیر وب سایت : rahjo
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

********لــوگـــوی دوســــــتان********
تکاور 114

 پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم
معببر سایبری فندرسک