تبلیغات
غبار فتنه - سناریوی جدید جریان انحرافی درمرحله اجرا :
 
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
 
تاریخ :  دوشنبه 30 آبان 1390
نویسنده :  rahjo
غوغاسالاری جدید جریان انحرافی
سناریوی طراحی شده برای التهاب در جامعه استحجت‌الاسلام ثمری در گفت‌و‌گو با فارس:

 جریان انحرافی حیات خود را در فضای التهاب می بیند،
غوغاسالاری‌های جدید جریان انحرافی در راستای سناریوهایی است که قبلاً طراحی کرده و می خواهد به مرور به مرحله اجرا بگذارد.


این کارشناس مسائل سیاسی افزود:          
تشخیص جریانی که با مذهب علیه مذهب حرکت می‌کند،
دشوار است...                    


ادامه مطلب...


حجت‌الاسلام والمسلمین علی ثمری، رئیس ستاد قرارگاه راهبردی عمار در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره هجمه به حجت‌الاسلام اژه‌ای و اظهارات برخی افراد مبنی بر انکار وجود جریان انحرافی، اظهار داشت: انجام هر کاری مستلزم شناخت، تخصص و شناسه است؛ جریانی که با ادعای مهدویت، انتظار امام زمان(عج) و برداشت‌های متفاوت در این‌باره تجلی داشت، نمی‌تواند با فردی امثال این فرد درباره وجود یا عدم وجود جریان انحرافی اظهارنظر کند.

وی ادامه داد: جریان انحرافی برداشت ناصوابی از مهدویت، انتظار، ظهور، فقاهت، مرجعیت و ولایت دارد لذا این مسائل را هر کسی نمی تواند تشخیص دهد و افراد متخصص در این حوزه صلاحیت تشخیص انحراف جریان‌ها را دارند و صرف موقعیت اداری و دولتی برای تشخیص وجود یا عدم انحراف کافی نیست.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه تشخیص جریانی که با مذهب علیه مذهب حرکت می‌کند، دشوار است، افزود: وجود نورانی علی‌بن ابیطالب (ع) با سه گروه ناکثین، مارقین و قاسطین در دوران حاکمیت خود درگیر شدند درحالی که آنها نیز ادعای بی‌دینی نداشتند اما امام علی (ع) فرمودند که آنها افراد دوچهره هستند لذا ویژگی خاص متحجرین، استفاده از شعار دین بود.

حجت‌الاسلام ثمری ادامه داد: امثال این افراد در این اندازه نیستند که درخصوص مسیر انتخاب شده توسط این جریان منحرف نسبت به ارزش‌ها صحبت کنند و در عین حال این اظهارنظرها به دایره مسئولیت آنها مرتبط نبوده و این امر یک دخل و تصرف بیجا است.

وی به افراد این جریان توصیه کرد که درباره وجود جریان انحرافی سکوت کنند چراکه متحجرین هیچگاه ادعای بی‌دینی نداشته‌اند و خوارج نهروان نیز حافظ قرآن و اهل نماز شب بودند اما پس از بیعت با امام علی (ع) وقتی متوجه شدند اهدافشان برآورده نمی‌شود، به اقدامات دیگری روی آوردند و برخی تحرکات جریان انحرافی نیز همینگونه است.

وی با اشاره به اینکه سکوت امروز ما در قبال جریان انحرافی بر حسب سیاست‌های فعلی نظام است، عنوان کرد: جریان انحرافی یک نحله التقاطی و باطل است.

رئیس ستاد قرارگاه راهبردی عمار با اشاره به اینکه جریان انحرافی حیات خود را در فضای التهاب می بیند، گفت: غوغاسالاری‌های جدید جریان انحرافی در راستای سناریوهایی است که قبلاً طراحی کرده و می خواهد به مرور به مرحله اجرا بگذارد. 
حجت‌الاسلام ثمری با یادآوری اینکه دفتر رئیس‌جمهور روزی پایگاه خانواده معظم شهدا و رزمندگان و جانبازان دوران دفاع مقدس بود، خاطرنشان کرد: از روزی که جریان انحرافی روی کار آمد این حضور جای خود را به برخی افراد معلوم‌الحال داد.

وی ورود جریان انحرافی به مباحث مهدویت بدون شناخت و تخصص در این حوزه را از مسائلی دانست که این حلقه قادر به درک این موضوعات نیست.

مشاور سابق رئیس‌جمهور به هجمه جریان انحرافی علیه حجت‌الاسلام اژه‌ای با نزدیک شدن به نتایج پرونده فساد 3 هزار میلیاردی اشاره کرد و گفت: آنها با این اقدامات درصدد ایجاد رعب و وحشت برای اژه‌ای هستند تا او جا بزند و کنار برود اما سابقه این سرباز امام عصر (عج) نشان می‌دهد که وی مستحکم و بدون توجه به این هجمه‌ها دست خائنینی که به بیت‌المال دست درازی کرده و با عناوین دولتی آن را غارت کردند، قطع می‌کند لذا امیدواریم او تحت تأثیر قرار نگیرد.

وی ملتهب کردن فضا برای ترساندن افراد و وادار کردن آنها به عقب‌نشینی را دلیل دیگر این هجمه‌ها دانست و اظهار داشت: اشخاصی همچون آقای اژه‌ای جان بر کف آماده ادای دین به انقلاب هستند و چیزی برای از دست دادن ندارند.:: مرتبط با: اخبار فتنه ,
:: برچسب‌ها: سناریوی جدید جریان انحرافی , جریان انحرافی , تلاش برای ایجاد التهاب توسط جریان انحرافی , جریان انحرافی+ اژه ای ,
:: لینک های مرتبط: منبع: فارس ,
آنطورى كه ما ملت خودمان را تجربه كرده‌ایم، آنطورى كه لطف و فضل الهى را مكرر آزموده‌ایم، این ملت در این نوبت هم مثل نوبتهاى قبل، مشت محكمى به دهان دشمن خواهد زد. مردم به توفیق الهى در این انتخابات یك آزمون افتخارآمیز دیگرى را به صحنه خواهند آورد و بر افتخارات خودشان خواهند افزود. این، لطف الهى است؛ ان‌شاءاللّه تحقق پیدا خواهد كرد.

مقام معظم رهبری- 25/2/92
  :: مدیر وب سایت : rahjo
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

********لــوگـــوی دوســــــتان********
تکاور 114

 پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم
معببر سایبری فندرسک