تبلیغات
غبار فتنه - ورود دانشجویان به سفارت انگلیس به روایت تصویر
 
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
 
تاریخ :  سه شنبه 8 آذر 1390
نویسنده :  rahjo


ادامه مطلب...

به گزارش جهان، دانشجویان ابتدا از در ورودی سفارت انگلیس بالا رفتند و پرچم یا حسین را بر فراز آن برافراشتند.

مقاومت نیروی انتظامی نتوانست مانع از ورود دانشجویان خشمگین به سفارت انگلیس شود. دانشجویان در اولین اقدام پرچم این کشور را پایین کشیدند.

آنان همچنین پرچم ایران را جایگزین پرچم انگلیس کردند. كارمندان این سفارتخانه از در دیگری گریخته اند. گفته شد که آنان پیش از فرار تعدادی سند را به آتش کشیده اند.دانشجویان از موانع آهنی داخل سفارت انگلیس نیز عبور كردند و پس از ورود به ساختمان های اداری این سفارتخانه، قاب عكس ملكه انگلیس را پایین كشیدند.

در همین حال تعداد زیادی از مردم در حمایت از اقدام انقلابی دانشجویان به تجمع كنندگان پیوستند.

تعدادی از فایل های صوتی و تصویری و اسناد مکتوب سفارت انگلیس به دست دانشجویان افتاد. دانشجویان به انبار مشروبات الکی سفارت انگلیس هم وارد شدند.یکی از دانشجویان حاضر در داخل سفارت انگلیس در گفتگو با «نسیم»، از پرتاب گسترده گاز اشک آور به سمت دانشجویان از سوی نیروهای امنیتی برای خارج کردن آنان از درون سفارت خبر داد. در ادامه نیروی انتظامی در سفارت را بست و تعداد زیادی از دانشجویان معترض درون سفارت را محاصره کرد.

با این حال دانشجویان برای بار دوم وارد سفارت انگلیس شده اند. کسانی که پبش تر وارد سفارت انگلیس شده بودند در داخل سفارت مراسم زیارت عاشورا برگزار کردند.

به گفته وی دانشجویان پس از برگزاری مراسم عزاداری در داخل سفارت، نماز مغرب و عشا را در این مکان خواندند.

آخرین خبر ....

 به گزارش خبرگزاری فارس: دانشجویانی که در جریان تجمع امروز وارد سفارت انگلیس شده بودند، دقایقی پیش پس از پایان اولتیماتوم پلیس و با افزایش برخورد نیروی انتظامی از این سفارتخانه خارج شدند.

خبرگزاری فارس: سفارت انگلیس از دانشجویان معترض تخلیه شد


:: مرتبط با: عکاس خانه ,
:: برچسب‌ها: تسخیر سفارت انگلیس , سفارت انگلیس در تهران , تسخیر سفارت بریتانیا در تهران , خشم دانشجویان در مقابل سفارت انگلیس , ورود دانشجویان به باغ قلهک ,
آنطورى كه ما ملت خودمان را تجربه كرده‌ایم، آنطورى كه لطف و فضل الهى را مكرر آزموده‌ایم، این ملت در این نوبت هم مثل نوبتهاى قبل، مشت محكمى به دهان دشمن خواهد زد. مردم به توفیق الهى در این انتخابات یك آزمون افتخارآمیز دیگرى را به صحنه خواهند آورد و بر افتخارات خودشان خواهند افزود. این، لطف الهى است؛ ان‌شاءاللّه تحقق پیدا خواهد كرد.

مقام معظم رهبری- 25/2/92
  :: مدیر وب سایت : rahjo
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

********لــوگـــوی دوســــــتان********
تکاور 114

 پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم
معببر سایبری فندرسک