تبلیغات
غبار فتنه - عجیب غریب ترین تظاهرات اعتراض آمیز!!!
 
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
 
تاریخ :  سه شنبه 25 بهمن 1390
نویسنده :  rahjoسایت بالاترین دوشنبه ۱۳فوریه (۲۴ بهمن) با بسیج همه اعضای خود برای روز ۲۵ بهمن ضمن دادن آخرین توصیه ها نحوه مشارکت در برنامه اعتراضی علیه نظام اسلامی را اینگونه تشریح کرد: 

۱. سکوت کامل در منزل به مدت یک هفته، این حرکت باعث می شود دولت نتواند جامعه را جامعه پویا و در حرکت نشان دهد. ضمن اینکه در پیشبرد کارها با مشکلات اساسى روبرو خواهد شد. 

۲. غیبت هاى متوالى از محل کار، با این کار سیستم ادارى حاکمیت تقریبا فلج شده و از حرکت مى ایستد. نگران مشکلات احتمالى براى مردم نباید بود چون وقتى همه با هم دست به این اقدام بزنند سیستم چاره اى جز کنار آمدن با آنها ندارد. 

۳. حرکت دنده عقب در خیابان هاى یک طرفه (خلاف جهت اصل) این نوع اعتراض باعث ایجاد جو ناامنى در جامعه مى شود. 

۴. ادامه نافرمانى مدنى با حضور در پارک ها به صورت هر روزه 

۵. عدم خرید کالا و پوشاک از فروشگاه ها و واحدهاى تجارى در زمان عید نوروز، همانطور که مى دانید دولت در حال حاضر با مشکلات مالى عظیمى دست و پنجه نرم مى کند و امید زیادى به گردش مالى شب عید دارد. با این حرکت اعتراضى دولت از این گردش مالى بى بهره مانده و اقتصاد کشور با شکست روبرو مى شود. 

۶. طرح تحریم اعتراضى دید و بازدید از اقوام و دوستان در عید نوروز 

۷. خاموش کردن همه وسایل برقى بعد از ساعت ۹ شب به طور مطلق، با توجه به اینکه طرح روشن کردن وسایل برقى در این ساعات به علت تحمیل بار مالى سنگین بر مردم با عدم استقبال روبرو شد، پیشنهاد مى شود از این طرح استفاده شود زیرا منابع مالى دولت را به شدت محدود مى کند.
 
۸. ایجاد ازدحام و ترافیک در چهار راه هاى اصلى شهر 

۹ - خرید فراوان میوه از آنجایى که میوه یکى از اقلام ضرورى شب عید به حساب مى آید، پیشنهاد مى شود به هر میزان که می توانید میوه بخرید و در منزل نگهدارى کنید تا بازار کشور با کمبود با کمبود این کالاى ضرورى روبرو شود.


10- در اولین فرصت از لوازم ورزشی فروشی ، سوت تهیه کنید ....اگر باور ندارید به ادامه مطلب بروید عکس  سایتش هست:: مرتبط با: اخبار فتنه ,
:: برچسب‌ها: 25 بهمن , تظاهرات 25 بهمن , 25 بهمن سال 90 , عجیب ترین تظاهرات , سایت بالاترین , فراخوان بالاترین برای راهپیمایی 25 بهمن ,
:: لینک های مرتبط: منبع: موج رهروان ولایت ,
آنطورى كه ما ملت خودمان را تجربه كرده‌ایم، آنطورى كه لطف و فضل الهى را مكرر آزموده‌ایم، این ملت در این نوبت هم مثل نوبتهاى قبل، مشت محكمى به دهان دشمن خواهد زد. مردم به توفیق الهى در این انتخابات یك آزمون افتخارآمیز دیگرى را به صحنه خواهند آورد و بر افتخارات خودشان خواهند افزود. این، لطف الهى است؛ ان‌شاءاللّه تحقق پیدا خواهد كرد.

مقام معظم رهبری- 25/2/92
  :: مدیر وب سایت : rahjo
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

********لــوگـــوی دوســــــتان********
تکاور 114

 پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم
معببر سایبری فندرسک