تبلیغات
غبار فتنه - تاسیس حزب جدید فتنه گران و حمایت هاشمی رفسنجانی از آن!
 
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
 
تاریخ :  چهارشنبه 25 مرداد 1391
نویسنده :  rahjo

تشکیل حزبی جدید توسط "مهدی خزعلی" فعال فتنه 88این مهره فعال حلقه فتنه گران که بارها با ایجاد شایعه و نشر اکاذیب به سیاه نمایی و تخریب وجهه مسئولان کشور اقدام کرده ، در وب سایت شخصی اش از راه اندازی حزب سیاسی برای فعالیت در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده خبر داده است.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ، " مهدی خزعلی " از حامیان فتنه 88 که سابقه بازداشت از طرف مراجع قضایی کشور را نیز دارد، تصمیم به راه اندازی حزب جدیدی برای فتنه گران گرفته است.

این مهره فعال حلقه فتنه گران که بارها با ایجاد شایعه و نشر اکاذیب به سیاه نمایی و تخریب وجهه مسئولان کشور اقدام کرده ، در وب سایت شخصی اش از راه اندازی حزب سیاسی برای فعالیت در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده خبر داده است."مهدی خزعلی" در وب سایتش با اشاره به حمایت آقای هاشمی رفسنجانی از این اقدام نوشته است :" در آغاز راه، منشور را خدمت آیت الله هاشمی رفسنجانی عرضه داشتیم، با حوصله مطالعه فرمودند و گفتند راه درست همین است و توصیه فرمودند که با ده نفر از صاحبنظران و رجال سیاسی صحبت شود و قول حمایت از این اقدام را دادند. "

گفتنی است چندی پیش نیز " خزعلی " به همراه " محمد نوری زاد " که مدت مدیدی است از نجابت و سعه صدر مردم انقلابی کشورمان سوء استفاده کرده و به فحاشی علیه اعتقادات مردم و تخریب دستاورد های انقلاب اسلامی مشغول است شروع به برگزاری جلساتی در تهران تحت پوشش طرح مسائل به ظاهر اخلاقی و مذهبی کرده و در این جلسات به جمع آوری پول برای این حزب اقدام کرده بودند که با واکنش دستگاههای امنیتی کشور مواجه شده بود.

:: مرتبط با: اخبار فتنه ,
:: برچسب‌ها: حزب جدید فتنه گران , مهدی خزعلی , هاشمی رفسنجانی , حمایت هاشمی از حزب خزعلی , حمایت هاشمی از حزب فتنه گران , برنامه فتنه گران برای انتخابات پیشرو , تشکیل حزبی جدید توسط مهدی خزعلی , فتنه گران , فتنه , اخبار فتنه ,
:: لینک های مرتبط: منبع : باشگاه خبرنگاران جوان ,
آنطورى كه ما ملت خودمان را تجربه كرده‌ایم، آنطورى كه لطف و فضل الهى را مكرر آزموده‌ایم، این ملت در این نوبت هم مثل نوبتهاى قبل، مشت محكمى به دهان دشمن خواهد زد. مردم به توفیق الهى در این انتخابات یك آزمون افتخارآمیز دیگرى را به صحنه خواهند آورد و بر افتخارات خودشان خواهند افزود. این، لطف الهى است؛ ان‌شاءاللّه تحقق پیدا خواهد كرد.

مقام معظم رهبری- 25/2/92
  :: مدیر وب سایت : rahjo
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

********لــوگـــوی دوســــــتان********
تکاور 114

 پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم
معببر سایبری فندرسک