تبلیغات
غبار فتنه - مسئله ی فلسطین برای ما یک امر تاکتیکی نیست !
 
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
 
تاریخ :  پنجشنبه 26 مرداد 1391
نویسنده :  rahjo


امام خامنه ای در دیدار امروز خود با آزادگان :
  
 طرح مسئله‌ى فلسطین براى جمهورى اسلامى یك امر تاكتیكى نیست


طرح مسئله‌ى فلسطین براى جمهورى اسلامى یك امر تاكتیكى نیست؛ یك امر بنیانى است، از اعتقاد اسلامى ناشى میشود. وظیفه‌ى ماست كه این كشور اسلامى را از سلطه و چنگ قدرت غاصب و پشتیبانهاى بین‌المللى‌اش در بیاوریم، به دست مردم فلسطین بسپاریم؛ این وظیفه‌ى دینى است، وظیفه‌ى همه‌ى مسلمانهاست؛ همه‌ى ملتهاى اسلامى، همه‌ى دولتهاى اسلامى وظیفه دارند كه این كار را انجام بدهند؛ این یك وظیفه‌ى اسلامى است. ما با این چشم به قضیه‌ى فلسطین نگاه میكنیم، دیگران هم باید با همین دید نگاه كنند. این قضیه را در بازى‌هاى سیاسى، در تبادلات سیاسى، در بده‌بستانهاى سیاسى و احیاناً خائنانه قرار ندهند؛ قضیه، قضیه‌ى دینى است، قضیه‌ى اعتقادى است و بایستى دنبال شود.

و من به شما عرض كنم؛ همچنان كه ستاره‌ى صبح امید درخشید، یك بار در انقلاب اسلامى، یك بار در جنگ تحمیلى، یك بار در زندگى شما آزادگان، در این قضیه هم قطعاً شفق امید خواهد درخشید و قطعاً فلسطین به دست مردم فلسطین برخواهد گشت و این زائده‌ى دروغى و جعلى از صحنه‌ى جغرافیا محو خواهد شد؛ در این تردیدى نیست. متن کامل بیانات :

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=20751


:: مرتبط با: چراغ راه! (سخنان رهبر) , خارج از مرز!(خارجی) ,
:: برچسب‌ها: دیدگاه امام خامنه ای در مورد فلسطین , سخنان مقام معظم رهبری در آستانه روز قدس , امام خامنه ای + فلسطین , مقام معظم رهبری + فلسطین , سخنان مقام معظم رهبری در دیداربا آزادگان , مسئله فلسطین از دیدگاه امام خامنه ای ,
آنطورى كه ما ملت خودمان را تجربه كرده‌ایم، آنطورى كه لطف و فضل الهى را مكرر آزموده‌ایم، این ملت در این نوبت هم مثل نوبتهاى قبل، مشت محكمى به دهان دشمن خواهد زد. مردم به توفیق الهى در این انتخابات یك آزمون افتخارآمیز دیگرى را به صحنه خواهند آورد و بر افتخارات خودشان خواهند افزود. این، لطف الهى است؛ ان‌شاءاللّه تحقق پیدا خواهد كرد.

مقام معظم رهبری- 25/2/92
  :: مدیر وب سایت : rahjo
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

********لــوگـــوی دوســــــتان********
تکاور 114

 پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم
معببر سایبری فندرسک