تبلیغات
غبار فتنه - احمدی نژاد مرحبا، لاریجانی بارکلا!!
 
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
 
تاریخ :  دوشنبه 16 بهمن 1391
نویسنده :  rahjo
دست هر دو  درد نکنه
هم خوراک رسانه ای برای دشمنانمون جور کردند و
هم خون به دل مردم و رهبر عزیزمون ریختن ...بی بی سی : احمدی نژاد مرحبا، لاریجانی بارکلا

به گزارش سیرنیوز؛ شبکه خبرپراکنی ملکه انگلیس "بی بی سی" که از قدیم و الایام شهره "اختلاف بیانداز و حکومت کن" می باشد بلافاصله به این موضوع پرداخت و ضمن بی سابقه خواندن ادبیات بکار رفته در جلسه دیروز مجلس، از آن به عنوان جنجالی ترین جلسه در سالهای اخیر مجلس شورای اسلامی یاد کرد.

بی بی سی که نمی توانست خوشحالی خود را از اختلاف های علنی بین سران قوا پنهان کند افزود: رهبر ایران بارها در جلسات مخلتف بر دامن نزدن به اختلافات تاکیده کرده اند.اشاره تلویحی بی بی سی به عدم تمکین سران قوا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب به خوبی نشانگر دلیل خوشحالی این شبکه سرسپرده به استعمار پیر است.


حوادث دیروز مجلس در حالی رخ داد که رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانشجویان در تاریخ دهم آبان ماه 1391 بیان داشتند: «سران سه قوه باید با وظیفه شناسی از هرگونه کشاندن اختلاف ها به میان مردم خودداری کنند و بدانند از امروز تا روز انتخابات هر کسی که بخواهد از احساسات مردم در جهت اختلافات استفاده کند قطعا به کشور خیانت کرده است.»
:: مرتبط با: اخبار فتنه ,
:: برچسب‌ها: احمدی نژاد , لاریجانی , دعوای دیروز مجلس , افشاگری احمدی نژاد در مجلس علیه برادران لاریجانی , فتنه و انحرافی ,
آنطورى كه ما ملت خودمان را تجربه كرده‌ایم، آنطورى كه لطف و فضل الهى را مكرر آزموده‌ایم، این ملت در این نوبت هم مثل نوبتهاى قبل، مشت محكمى به دهان دشمن خواهد زد. مردم به توفیق الهى در این انتخابات یك آزمون افتخارآمیز دیگرى را به صحنه خواهند آورد و بر افتخارات خودشان خواهند افزود. این، لطف الهى است؛ ان‌شاءاللّه تحقق پیدا خواهد كرد.

مقام معظم رهبری- 25/2/92
  :: مدیر وب سایت : rahjo
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

********لــوگـــوی دوســــــتان********
تکاور 114

 پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم
معببر سایبری فندرسک