تبلیغات
غبار فتنه - دوپینگ سیاسی!!!!
 
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
 
تاریخ :  پنجشنبه 16 تیر 1390
نویسنده :  rahjo

 صدای اعتراض آمریکا و انگلیس:

"چرا فتنه گران نمی جنبند؟؟....."

در حالی كه آمریكا تلاش می كند فتنه گران را با دوپینگ اینترنت زنده نگه دارد و در هفته های اخیر پروژه اینترنت چمدانی را برای حمایت از فتنه گران كلید زده، پایگاه انگلیسی بی بی سی خواهان عبور فتنه گران از جنگ اینترنتی و رسیدن به «عمل سیاسی» و مخالفت خیابانی شد.

بی بی سی فارسی كه طی دو سال گذشته تلاش كرده بود از خاكستر فتنه برای نظام طوفان بسازد و فقط ناكامی درو كرده است، اخیراً به ناكارآمدی استفاده فتنه گران از اینترنت اعتراف كرده و نوشت: «افراد معترض به انتخابات ریاست جمهوری دو سال پیش در ایران و منتقدان حكومت این كشور، تاكنون از روش های مختلفی، از تظاهرات خیابانی گرفته تا كمپین های اینترنتی، وبلاگ نویسی، تهیه و انتشار فایل های ویدیویی با موبایل، برای اعتراض استفاده كرده اند، اما گروهی از منتقدان تاكید می كنند كه این كار بیشتر موجب بی عملی معترضان شده، به طوری كه آنها را صرفا به یك كاربر معترض در مقابل كامپیوترها بدل كرده است و فواید آن بسیار كمتر از زیانش در پیشبرد اهداف معترضان بوده است

گفتنی است روزنامه آمریكایی «یو.اس.ای.تودی» طی مقاله ای به قلم رابرت آدامز اعتراف كرده بود كه به علت وفاداری مردم ایران به نظام حكومتی خود، حضور اپوزیسیون در خیابان ها ناممكن است ولی تهیه گزارش و خبر از طریق سایت های اینترنتی ایرانیان مقیم آمریكا و اروپا- بخوانید گزارش های جعلی- می تواند برای افكار عمومی منطقه كه به ایران چشم دوخته اند مفید باشد!!

:: مرتبط با: اخبار فتنه ,
:: لینک های مرتبط: سجانیوز ,
آنطورى كه ما ملت خودمان را تجربه كرده‌ایم، آنطورى كه لطف و فضل الهى را مكرر آزموده‌ایم، این ملت در این نوبت هم مثل نوبتهاى قبل، مشت محكمى به دهان دشمن خواهد زد. مردم به توفیق الهى در این انتخابات یك آزمون افتخارآمیز دیگرى را به صحنه خواهند آورد و بر افتخارات خودشان خواهند افزود. این، لطف الهى است؛ ان‌شاءاللّه تحقق پیدا خواهد كرد.

مقام معظم رهبری- 25/2/92
  :: مدیر وب سایت : rahjo
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

********لــوگـــوی دوســــــتان********
تکاور 114

 پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم
معببر سایبری فندرسک