تبلیغات
غبار فتنه - این آقایان تا حالا كجا بودند؟؟؟
 
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
 
تاریخ :  سه شنبه 28 تیر 1390
نویسنده :  rahjo
روح‌الامینی :
وقتی كه هجمه‌های بیرونی و درونی علیه نظام صورت گرفت این آقایان كجا بودند و آنها چگونه از ركن ركین نظام یعنی ولایت فقیه دفاع كردند؟

به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا»، عبدالحسین روح‌الامینی دبیركل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در نخستین كنفرانس خبری جبهه ایستادگی ایران اسلامی، با تأكید بر اینكه مهمترین عنصر و عمود خیمه، قانون اساسی و نظام ولایت فقیه است، اظهار كرد: دوری و نزدیكی عملی به مواضع رهبری بسیار مهم است چون در نظر همه اعلام تبعیت می‌كنند از این رو ما بر همین اساس رابطه خود را با افراد تنظیم می‌كنیم.

وی گفت: در فتنه 88 بسیاری امتحان خوبی پس دادند اما برخی همراهی و سكوت كردند و برخی امتحان بدی پس دادند و سقوط كردند در حالی كه از افرادی كه در عرصه اجتماعی هستند، انتظار بیشتری بود.

دبیركل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در جواب بازگشت اصلاح طلبان به انتخابات آینده ادامه داد: وقتی كه هجمه‌های بیرونی و درونی علیه نظام صورت گرفت این آقایان كجا بودند و آنها چگونه از ركن ركین نظام یعنی ولایت فقیه دفاع كردند؟ بنابراین این موضوعات بر مردم و رسانه‌ها پوشیده نیست.

وی با بیان اینكه دوران جدیدی را شروع كرده‌ایم، گفت: كسانی كه در گذشته همراه انقلاب بودند باید خود را با آن تطبیق دهند و فاصله‌ها را جبران كنند لذا گذاشتن پیش‌شرط و باز دعوت به خود مسائل را بغرنج‌تر می‌كند چراكه نظام و انقلاب به مسیر خود ادامه می‌دهد و هر كس از این كشتی بیرون افتد و از آن فاصله بگیرد، به خودش جفا خواهد كرد.

روح‌الامینی با اشاره به اینكه در مواجه جدی با نظام استكبار هستیم، افزود: باید موضع‌گیری‌های شفاف علیه استكبار صورت گیرد لذا اگر زاویه‌ای در این خصوص وجود دارد باید اصلاح شده و این امر مربوط به همه است چرا كه مسیر انقلاب، امام و رهبری مسیری است كه هیچ قرابت خاصی در آن نیست.متن کامل مصاحبه در ادامه مطلب...

به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا»، عبدالحسین روح‌الامینی دبیركل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در نخستین كنفرانس خبری جبهه ایستادگی ایران اسلامی با بیان اینكه سوابق، عناصر، ‌احزاب و تركیب و مختصات جبهه ایستادگی جای توجه دارد، اظهار داشت: اعضای جبهه ایستادگی ایران اسلامی علاوه بر دارا بودن شخصیت‌های برجسته حقیقی و حقوقی، دارای تركیب بین نسلی، نسل دوم و سوم انقلاب هستند.

وی ادامه داد: عناصری كه دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در خدمت انقلاب بودند همراهی با امام راحل و مقام معظم رهبری را تكلیف خود می‌دانستند و نسل دوم بر همین اساس دغدغه انتقال بین نسلی را دارد تا نسل سوم انقلاب را برای حضور در انقلاب و تداوم زمینه‌های آن آماده كند.

وی با بیان اینكه انقلاب ایران بعد از 30 سال درخت تنومندی است كه در ایستادگی در اصول، مواضع و ارزش‌هایش از استقلال و ثبات برخوردار است، بیان داشت: انقلاب اسلامی مانند هر حركت‌ تاریخی در معرض آفاتی از درون و بیرون قرار دارد لذا برای تداوم انقلاب و توسعه اهداف آن احتیاج به گسترش ظرفیت‌های انسانی كادرهای انقلاب وجود دارد.

روح الامینی با بیان اینكه دغدغه جبهه ایستادگی، انتقال اطلاعات به نسل سوم است، یادآور شد: در این مسیر حضور شاداب‌تر، جدی‌تر و رسمی‌تر نسل سوم از دغدغه‌های مقام معظم رهبری نیز محسوب می‌شود و ایشان در این مدل‌سازی پیشتاز بوده‌اند از این رو نیروهای ارزشی اصولگرا و وفادار انقلاب اسلامی باید در این مسیر تلاش ویژه داشته باشند.

دبیركل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی تصریح كرد: جبهه ایستادگی گفتمان اصولگرایی و گفتمان ارزشی را گفتمانی ریشه‌دار می‌داند كه نمی‌تواند محدود به گروه و جریان خاصی باشد بنابراین باید با رویش‌های انقلاب و انبساط ظرفیت جریانی بالنده ایجاد شود؛ این موضوع در دیدار با آیت‌الله مهدوی كنی نیز مورد تأكید ایشان قرار گرفت و آیت‌الله مهدوی بر بسط ظرفیت‌های اصولگرایی تأكید كردند.

روح‌الامینی در پاسخ به این سوال كه آیا گفتمان انقلاب اسلامی در زمان ریاست جمهوری خاتمی و هاشمی دچار آسیب شد یا خیر، تصریح كرد: نسبت پایداری و ایستادگی سه دهه گذشته با انقلاب ممتاز بود؛ چه در سال‌های اول انقلاب كه سال‌های نضج سیاسی بوده و چه در سال‌های دفاع مقدس، اما انقلاب اسلامی در مسیر تكاملی حركت می‌كند و همچنان ریشه‌های آن گسترده می‌شود همانطور كه آفاتی را نیز داراست.

وی با بیان اینكه در دو دهه گذشته دنیاگرایی‌ها، تجمل و خودپرستی، امید به دیگران به جای اتكا به سرمایه‌های داخلی انسانی وجود داشته است، عنوان كرد: این مسئله منحصر به رئیس جمهور خاصی نیست هرچند كه ما در 6 سال گذشته جریان انحرافی را داریم كه بدعت‌هایی گذاشته است.

روح‌الامینی با بیان اینكه در برخورد با انحرافات باید اندازه و وزن آنها را در نظر گرفت، خاطرنشان كرد: همانطور كه ریزش‌ها را دنبال می‌كنیم، باید رویش‌ها را نیز در نظر گرفت لذا باید با در نظر گرفتن بالانس رویش‌ها و ریزش‌ها نگاه به آینده داشته باشیم كه جبهه ایستادگی نیز همین موضوع را در نظر دارد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر بازگشت سیدمحمد خاتمی به عرصه سیاسی كشور، اظهار داشت: نمی‌شود در مورد اشخاص وارد بحث شویم؛ چرا كه شاخص‌ها و ملاك‌های كلی مطرح شده‌اند.

وی با بیان اینكه ملاك در انقلاب اسلامی با تمام فراز و نشیب‌های آن، حال افراد است، تصریح كرد: افراد ممكن است سوابق برجسته در خدمت‌ خود داشته باشند اما در تاریخ سرنوشت افراد تفاوت بسیاری كرده است.

روح‌الامینی با تأكید بر اینكه مهمترین عنصر و عمود خیمه، قانون اساسی و نظام ولایت فقیه است، اظهار كرد: دوری و نزدیكی عملی به مواضع رهبری بسیار مهم است چون در نظر همه اعلام تبعیت می‌كنند از این رو ما بر همین اساس رابطه خود را با افراد تنظیم می‌كنیم.

وی گفت: در فتنه 88 بسیاری امتحان خوبی پس دادند اما برخی همراهی و سكوت كردند و برخی امتحان بدی پس دادند و سقوط كردند در حالی كه از افرادی كه در عرصه اجتماعی هستند، انتظار بیشتری بود.

دبیركل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی ادامه داد: وقتی كه هجمه‌های بیرونی و درونی علیه نظام صورت گرفت این آقایان كجا بودند و آنها چگونه از ركن ركین نظام یعنی ولایت فقیه دفاع كردند؟ بنابراین این موضوعات بر مردم و رسانه‌ها پوشیده نیست.

وی با بیان اینكه دوران جدیدی را شروع كرده‌ایم، گفت: كسانی كه در گذشته همراه انقلاب بودند باید خود را با آن تطبیق دهند و فاصله‌ها را جبران كنند لذا گذاشتن پیش‌شرط و باز دعوت به خود مسائل را بغرنج‌تر می‌كند چراكه نظام و انقلاب به مسیر خود ادامه می‌دهد و هر كس از این كشتی بیرون افتد و از آن فاصله بگیرد، به خودش جفا خواهد كرد.

روح‌الامینی با اشاره به اینكه در مواجه جدی با نظام استكبار هستیم، افزود: باید موضع‌گیری‌های شفاف علیه استكبار صورت گیرد لذا اگر زاویه‌ای در این خصوص وجود دارد باید اصلاح شده و این امر مربوط به همه است چرا كه مسیر انقلاب، امام و رهبری مسیری است كه هیچ قرابت خاصی در آن نیست.:: مرتبط با: اخبار فتنه ,
:: لینک های مرتبط: خبرگزاری فارس ,
آنطورى كه ما ملت خودمان را تجربه كرده‌ایم، آنطورى كه لطف و فضل الهى را مكرر آزموده‌ایم، این ملت در این نوبت هم مثل نوبتهاى قبل، مشت محكمى به دهان دشمن خواهد زد. مردم به توفیق الهى در این انتخابات یك آزمون افتخارآمیز دیگرى را به صحنه خواهند آورد و بر افتخارات خودشان خواهند افزود. این، لطف الهى است؛ ان‌شاءاللّه تحقق پیدا خواهد كرد.

مقام معظم رهبری- 25/2/92
  :: مدیر وب سایت : rahjo
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

********لــوگـــوی دوســــــتان********
تکاور 114

 پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم
معببر سایبری فندرسک