تبلیغات
غبار فتنه - چاه مکن بهر کسی، اول خودت ، دوم هم خودت!!!!
 
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
 
تاریخ :  جمعه 21 مرداد 1390
نویسنده :  rahjo
آشوب های اخیر در انگلیس پرده ای تازه از دموكراسی غربی و حقوق بشر انگلیسی را رونمایی كرد. انگلیس از جمله كشورهایی است كه هنگام وقوع فتنه ۸۸ در ایران، حنجره خود را در دفاع از اغتشاشگرانی كه حركت خود را از یك نقطه دروغ و توهم آغاز كرده بودند، پاره كرد و با كمترین برخورد قانونی نیروهای انتظامی در برابر آنان، در شیپور حقوق بشر می دمید.

نقش سفارتخانه انگلیس در آشوب های سال ۸۸ نیز كاملا روشن است و تمامی اسناد در این رابطه وجود دارد كه این سفارتخانه پناهگاه مادی و معنوی فتنه گران بود. اینك اما با وقوع حوادثی در انگلیس كه در ادامه تظاهرات جهانی علیه استكبار است و تحقق پیش بینی رهبر انقلاب كه فرمودند: «بیداری ملت ها تا قلب اروپا پیش خواهد رفت»، شاهد برخورد دوگانه غرب هستیم.

انگلیس كه تا دیروز اغتشاشات سال ۸۸ ایران و حوادث پس از آن را كه رنگ ضداسلامی و ضدانقلابی داشت، با عنوان «اعتراض» توجیه می كرد و خواهان آزادی بیشتر در ایران بود،‌ اما امروز در برابر فریاد عدالتخواهانه شهروندان لندن، بنگاه سخن پراكنی خود یعنی بی بی سی را بیش از پیش شارژ كرده تا این قیام مردمی را در افكار عمومی جهان «آشوب» و عاملان آن را «تبهكار» معرفی كند. با همین نگاه است كه پلیس لندن سوار بر اسب یا سگ به دست، دنبال مردم می دود و به راحتی حقوق ملت خود را نقض و پایمال می كند.




جالب تر آنكه جای دندان سگ های پلیس لندن بر دست و پای مردم انگلیس كاملا مطابق با خواسته مقامات این كشور است. آنگونه كه دیوید كامرون نخست وزیر انگلیس در نشست اضطراری با نمایندگان مجلس عوام از انجام
انگلیس كه تا دیروز اغتشاشات سال ۸۸ ایران و حوادث پس از آن را كه رنگ ضداسلامی و ضدانقلابی داشت، با عنوان «اعتراض» توجیه می كرد
تمام اقدامات برای بازگرداندن نظم به خیابان‌ها سخن گفته و در این باره تاكید كرده است كه هر اقدامی لازم باشد، انجام داده خواهد شد. پس از آنكه نخست وزیر انگلیس از اعمال روش‌های خشونت‌بارتر و استفاده از هر اقدام لازم برای سركوب قیام محرومین انگلیس خبر داد، خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد كه پلیس لندن به خانه‌های معترضان یورش برده است.

با وجود آنكه هزاران پلیس در شهر لندن مستقر هستند تا قیام محرومین را سركوب كنند اما با توجه به هشدار كامرون این بار پلیس سراغ حمله به منازل معترضان رفته و خشونت را در درون خانه‌های مردم انگلیس اعمال می‌كند. این در حالی است كه تظاهرات مردم در انگلیس ناشی از نابرابری ها، بیكاری و فقر گسترده بوده است و طبیعی است كه در چنین شرایطی آقای نخست وزیر اگر قصد آرام كردن شرایط را دارد باید به حل مشكلات ناشی از فقر و بیكاری بپردازد نه آنكه این فریادها را جنایت بخواند و به دنبال قوانین جدید حبس باشد. نقض حقوق بشر در انگلیس امروز به قدری روشن است كه حتی برخی از رسانه های نظام سلطه نیز از پنهان كردن آن عاجز ماندند.

با این حال اخبار بی بی سی از لندن بسیار عجیب و گاها احمقانه است. این رسانه انگلیسی كه در ایام فتنه ۸۸، با جاهل پنداشتن مخاطبان خود، هر اتفاق كوچكی را در ایران بسیار بزرگ جلوه می داد و از كاه، كوهی از دروغ می ساخت، اینك در برابر حوادث گسترده در لندن، دچار خفه خونیسم رسانه ای شده است و قصد دارد تمامی این اتفاقات را در حد چند پر كاه و اوضاع را كاملا طبیعی و آرام نشان دهد و معترضان را نیز مشتی اراذل و غارتگر معرفی كند. اما برخلاف ادعاهای بی بی سی، ناآرامی ها همچنان در انگلیس به قوت خود باقی است و به ویژه آنكه اكنون علاوه بر لندن به شهرهای دیگر انگلیس منتقل شده و مردم فریاد عدالت خواهی را در سراسر انگلیس سر می دهند. بر این اساس ۱۶ هزار مامور پلیس، از ۳۰ هزار پلیس اسکاتلندیارد، تنها امنیت پایتخت انگلیس را بر عهده گرفته اند و مابقی به مناطق آشوب خیز دیگر یعنی، بیرمنگام، لیورپول، بریستول، لیدز، منچستر، ناتینگهام، ریدینگ و آکسفورد شتافته اند؛ پلیس هایی كه حق نقض حقوق بشر مردم را به دستور آقای نخست وزیر كسب كرده اند.







:: مرتبط با: خارج از مرز!(خارجی) ,
:: لینک های مرتبط: خبرگزاری جوان آنلاین ,
آنطورى كه ما ملت خودمان را تجربه كرده‌ایم، آنطورى كه لطف و فضل الهى را مكرر آزموده‌ایم، این ملت در این نوبت هم مثل نوبتهاى قبل، مشت محكمى به دهان دشمن خواهد زد. مردم به توفیق الهى در این انتخابات یك آزمون افتخارآمیز دیگرى را به صحنه خواهند آورد و بر افتخارات خودشان خواهند افزود. این، لطف الهى است؛ ان‌شاءاللّه تحقق پیدا خواهد كرد.

مقام معظم رهبری- 25/2/92
  :: مدیر وب سایت : rahjo
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

********لــوگـــوی دوســــــتان********
تکاور 114

 پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم
معببر سایبری فندرسک