تبلیغات
غبار فتنه - موج فتنه + جریان انحرافی= فتنه پیچیده تر!
 
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
 
تاریخ :  پنجشنبه 17 شهریور 1390
نویسنده :  rahjo
پروژه مشترک موج فتنه و جریان انحرافی برای
 به چالش کشیدن انتخابات در راه

بررسی ویژگی‌های مشترك و ائتلاف و ریل‌گذاری دو جریان فتنه و انحرافی برای مقابله با خط اصلی انقلاب اسلامی و اصل ولایت فقیه كه دیروز  مورد اشاره وزیر اطلاعات قرار گرفته است، ما را به مصادیق و نشانه‌های فراوانی می‌رساند كه حاكی از وجود هماهنگی و تقسیم نقش میان منحرفان و فتنه‌گران است.
از  ویژگیهای مشترک دو جریان فوق می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مقابله با سیاست هاى مقام معظم رهبرى ایستادگی در برابر ولایت فقیه و مقابله با سیاست‌های مقام معظم رهبری از جمله فعالیت هایی است كه دو جریان فتنه و انحرافی در رأس امور خود دنبال می‌كنند. این محور البته از آن بابت دنبال می‌شود كه ولایت فقیه به عنوان ستون خیمه انقلاب در برابر تهدیدات ایستاده است و در واقع آنان از مقابله با ولایت فقیه به دنبال خاموشی انقلاب و نابودی نظام جمهوری اسلامی می‌گردند. برای اثبات این مورد شواهد فراوانی وجود دارد كه در اینجا فقط به نحوه شكل‌گیری دو جریان مزبور اشاره می‌كنیم كه با ایستادگی در برابر ولایت رقم خورد و بقای هر دو نیز در این مسیر ادامه یافت. 

الف- جریان فتنه: پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری عده‌ای از شكست خوردگان برخلاف توصیه‌های رهبری كه بر پیگیری اعتراضات در مسیر قانونی تأكید داشتند، عمل كردند و بر شائبه تقلب در انتخابات دامن زدند؛ دقیقا پس از ایستادگی آن عده در برابر نظریات رهبری بود كه جریان فتنه ۸۸ شكل گرفت و ادامه یافت. 

ب- جریان انحرافی: عده‌ای فرصت طلب پس از پیروزی محمود احمدی نژاد در انتخابات سال ۸۸، در دولت دهم ریشه دواندند و به منظور جذب آرای مخالفانشان كه در راستای حفظ و تداوم قدرت خود طراحی كرده بودند، خلاف سفارش‌های ولی فقیه حركت كردند و ضمن حاشیه سازی‌های گسترده كه دقیقا برخلاف نصایح رهبری بود، با پرورش عقایدی باطل سعی در جلب رضایت اپوزیسیون داشتند. این عده به علت انتخاب سوژه‌های انحرافی برای انحراف افكار عمومی از مسیر اصلی، به جریان انحرافی مشهور شدند.
علاوه بر این اشتراك اولیه كه منجر به شكل‌گیری دو جریان مشابه یكدیگر شد، آنان در ادامه راه در یك ائتلاف قرار گرفتند و كوشیدند تا ضمن هماهنگی هر كدام نقشی را برای رو در رویی با رهبری بر عهده گیرند؛ آنچنانكه شاهدیم امروز جریان فتنه عمدتا در سخنرانی‌ها و مكتوبات خود به طور آشكار و علنی اصل ولایت فقیه و جایگاه رهبری و شخص رهبری نظام را مورد حمله قرار می‌دهد و جریان انحرافی به مقتضای شرایطی كه در آن قرار دارد، فعلا به مخالفت با سیاست‌ها و فرامین مورد تأكید مقام معظم رهبری بسنده كرده است و شاید روزی فرا رسد كه آنان نیز نقد اصل ولایت فقیه و مخالفت با رهبری را به طور آشكار و علنی در دستور كار خود قرار دهند.
تأكید بر ناكارآمدی اسلام و روحانیت

ویژگی مهم دیگر دو جریان فتنه و انحرافی كه مورد اشاره وزیر اطلاعات قرار گرفت، تأكید آنان بر ناكارآمدی اسلام و روحانیت است. نشانه‌های وجود این ویژگی نیز در فعالیت‌های دو جریان مزبور پیداست. به گونه‌ای كه جریان فتنه با تمسك به نظریه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خلاف خط اسلام و بعضا مغایر با اسلام و تأكید بر جدایی دین از سیاست و نیز مخالفت با برخی از اصول متقن اسلام عملا می‌كوشد تا علاوه بر مخالفت با اسلام و تأكید بر ناكارآمدی اسلام و كارآمدی مفاهیم غیراسلامی، موج ضدیت با روحانیت را نیز در جامعه گسترش دهد. جریان انحرافی نیز كه در ائتلاف با جریان فتنه به سر می‌برد، نقش دیگری را در این مسیر ایفا می‌كند؛ آنان با طرح مكتب ایرانی و تأكید بر ملی گرایی، قصد دارند ایران را در یك رقابت كاذب با جهان اسلام جلوه داده و مكتب ایرانی را برتر از مكتب اسلام قرار دهند. بی‌تفاوتی این جریان در برابر سفارش‌های روحانیت و حتی انجام اعمال مخالف با توصیه‌های مراجع و روحانیت نیز حاكی از اعتقاد جریان انحرافی بر ناكارآمدی روحانیت در جامعه امروز ایران است. 

هدف منحرفان و فتنه‌گران از ائتلاف

گرچه ویژگی‌های دیگری به طور مشترك در اعتقادات جریان فتنه و انحرافی وجود دارد اما پرداختن به تمامی آن موارد، تبدیل به تومار بلندبالایی می‌شود. در مجموع با توجه به تأكیدات روز گذشته وزیر اطلاعات در دهمین اجلاس مجلس خبرگان باید گفت كه دو جریان قدرت طلب فاسد با تشكیل یك ائتلاف، اهدافی مشترك را با محوریت حضور دائمی در قدرت دنبال می‌كنند. هدف بلندمدت آنان گرچه براندازی نرم نظام جمهوری اسلامی و جابه جایی قدرت است اما آنان برای تحقق این هدف، اهداف كوتاه مدتی را نیز در سر دارند تا پس از زمینه چینی‌های لازم بتوانند مقصود نهایی خود را به منصه ظهور رسانند. مهمترین هدف كوتاه مدت آنان در شرایط فعلی تلاش برای كسب اكثریت كرسی‌های مجلس نهم شورای اسلامی است. بنابراین آنان با تشكیك در اصول اصولگرایی و تخریب اصولگرایان اصیل قصد دارند كاندیداهای مشترك از ائتلاف خود را روانه خانه ملت كنند و پس از آن نیز بكوشند تا به وسیله اغتشاش فرهنگی در جامعه و نیز تجدید اغتشاشات پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری منتها در قالبی دیگر، نوك پیكان حملات خود را به سمت ولایت فقیه نشانه گیرند و اینچنین فتنه بزرگتری را رقم زنند.
:: مرتبط با: اخبار فتنه ,
:: برچسب‌ها: فتنه , جریان انحرافی , ائتلاف ,
:: لینک های مرتبط: موج رهروان ولایت ,
آنطورى كه ما ملت خودمان را تجربه كرده‌ایم، آنطورى كه لطف و فضل الهى را مكرر آزموده‌ایم، این ملت در این نوبت هم مثل نوبتهاى قبل، مشت محكمى به دهان دشمن خواهد زد. مردم به توفیق الهى در این انتخابات یك آزمون افتخارآمیز دیگرى را به صحنه خواهند آورد و بر افتخارات خودشان خواهند افزود. این، لطف الهى است؛ ان‌شاءاللّه تحقق پیدا خواهد كرد.

مقام معظم رهبری- 25/2/92
  :: مدیر وب سایت : rahjo
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

********لــوگـــوی دوســــــتان********
تکاور 114

 پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم
معببر سایبری فندرسک