تبلیغات
غبار فتنه - چرایی تشدید حملات بیگانگان علیه جایگاه ولایت فقیه
 
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
 
تاریخ :  چهارشنبه 30 شهریور 1390
نویسنده :  rahjo
حمله به جایگاه رهبری ؛اتفاقی که تازگی ندارد و از زمان تحقق اصل رهبری و ولایت فقیه در نظام جمهوری اسلامی شاهد آن بوده ایم و هرچه که بر عمر درخت انقلاب افزوده می شود و در آن نقش رهبری در هدایت جامعه به سمت آرمان شهر مد نظر جمهوری اسلامی پر رنگ تر می شود، این دشمنی ها بیش از پیش می شود. بنابراین سم پاشی های اخیر علیه جایگاه ولایت فقیه و شخص رهبر انقلاب که توسط برخی رسانه های بیگانه صورت گرفته است، در حقیقت ادامه همان دشمنی های قبلی است که از سالهای پیش آغاز شده است. اما به راستی با توجه به اینکه رهبر انقلاب هیچ نقشی در مسائل اجرایی کشور ندارند، چرا دشمنان انقلاب سعی در تخریب این جایگاه دارند؟ 
ادامه مطلب ...

جایگاه رهبری برای دفع تهدیدات در داخل


برای پاسخ به سوال طرح شده باید به بازخوانی نقش ولایت فقیه در طول سی و دو سال گذشته از عمر انقلاب پرداخت. بازخوانی این نقش نشان می دهد که در تمامی این دوران، از زمان فتنه ۳۰ خرداد ۶۰ منافقین گرفته تا جنگ تحمیلی و پس از آن دوران سازندگی و در نهایت حوادث تلخ پس از انتخابات ۸۸ این ولایت فقیه و رهبر انقلاب بوده است که وظیفه مهار این اتفاقات و مراقبت از جامعه برای جلوگیری از انحراف از مسیر اصلی و همچنین هدایت جامعه به سوی آرامش را بر عهده داشته اند. بنابراین وجود چنین شخصی در راس جامعه که بر اساس قانون اساسی کار نظارت بر عملکرد قوای مختلف را نیز بر عهده دارند، سبب شده است که کشور از خطر ضربات مهلکی که از سوی دشمنان به صورت خواسته و در برخی موارد توسط بعضی عوامل گمراه داخلی به صورت ناخواسته به کشور وارد می شود، مصون کند و مانع از قرارگیری نظام در شرایط نامتعادل گردد. از این رو دشمنان با شناخت این جایگاه به خوبی درک کرده اند که برای سرگون کردن نظام جمهوری اسلامی که نزدیک به ۳۲ سال است تمامی عملکرد آنها را زیر سوال برده است، باید نوک پیکان دشمنی خود را به سمت جایگاه ولی فقیه به عنوان هدایت کننده اصلی جامعه ببرد. 

نقش رهبری در بیداری اسلامی

undefined

اما این پایان کار برای سنگ اندازی های دشمنان نبود. چراکه اخیر با گسترش موج بهار بیداری اسلامی در کشورهای مسلمان و مشهود شدن الگو پذیری این انقلابها از انقلاب اسلامی کشورمان و همچنین افشای محبوبیت شخص رهبر انقلاب در این کشورها، این سنگ اندازی ها دو چندان شده است. واقعیت امر این است که جمهوری اسلامی ایران به دلیل ماهیت ضد استکباری اش در طول ۳۲ سال گذشته و همچنین وجود شخصیتی همچون رهبر انقلاب که در تمامی این سالها حتی ذره ای از مواضعشان عقب نشینی نکرده اند، یکی از کشورهای محبوب نه تنها در میان کشورهای اسلامی بلکه در میان کشورها و مردمانی است که ماهیتی ضد استکباری دارند. موید این مطلب را می توان در ابراز احساساتی که هنگام حضور رهبر انقلاب در اجلاس بیداری اسلامی از سوی روشنفکران کشورهای مختلف به معظم له ابراز می شد و همچنین درخواستهای مکرر مقامات سیاسی کشورهای مختلف برای دیدار با ایشان و حتی پیام های محبت آمیز عالمان و روشنفکران و افراد برجسته سایر کشورها به ایشان، مشاهده کرد. از سوی دیگر سخنان کوبنده رهبر انقلاب در خصوص بیداری اسلامی و حمایت بی شائبه معظم له از این موج به پاخواسته در کشورهای اسلامی که با سخنرانی عربی ایشان خطاب به ملت مسلمان مصر همراه شد، راز گشایی از واقعیت نقش معظم له در هدایت معنوی حرکتهای بیداری اسلامی در سایر کشورها است.
از این رو دشمنان اسلام و انقلاب نه فقط در جبهه ای به نام ایران، بلکه در سایر کشورهای اسلامی نیز شاهد نقش و نفوذ جمهوری اسلامی ایران هستند که برهم زننده هیبت پوشالی آنان و نفوذ استعمار گونه شان در این کشورها است. بنابراین مشخص است که با افزایش موج بیداری اسلامی و عینیت یافتن نقش رهبر انقلاب در الهام بخشی به این جریانات آنها برای جلوگیری از بن بستی جدید در برنامه هایشان باردیگر تصمیم گرفته اند تا حملات خود را علیه این جایگاه دوچندان کنند.

جعفر تکبیری|


:: مرتبط با: اخبار فتنه , ولایت فقیه ,
:: برچسب‌ها: حمله به رهبری , جایگاه رهبری ,
:: لینک های مرتبط: خبرگزاری جوان آنلاین ,
آنطورى كه ما ملت خودمان را تجربه كرده‌ایم، آنطورى كه لطف و فضل الهى را مكرر آزموده‌ایم، این ملت در این نوبت هم مثل نوبتهاى قبل، مشت محكمى به دهان دشمن خواهد زد. مردم به توفیق الهى در این انتخابات یك آزمون افتخارآمیز دیگرى را به صحنه خواهند آورد و بر افتخارات خودشان خواهند افزود. این، لطف الهى است؛ ان‌شاءاللّه تحقق پیدا خواهد كرد.

مقام معظم رهبری- 25/2/92
  :: مدیر وب سایت : rahjo
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

********لــوگـــوی دوســــــتان********
تکاور 114

 پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم
معببر سایبری فندرسک