تبلیغات
غبار فتنه - شبکه مخفی تامین منافع بی بی سی در داخل!
 
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
 
تاریخ :  پنجشنبه 7 مهر 1390
نویسنده :  rahjo
این پنج نفر ...!

تلاش بی بی سی برای بحران آفرینی در ایران اسلامی موضوعی نیست كه كسی نسبت به آن شك و تردید داشته باشد؛ اما آنچه كه مهم به نظر می رسد این است كه بی بی سی معنای شهروند و جاسوس را با هم جابه جا كرده است و از شهروندان ایرانی می خواهد اتفاقات و رویدادهای خود را برای بی بی سی گزارش كنند تا این رسانه برای اهداف خود در جهت تضعیف نظام از آن بهره ببرد.

بازداشت تعدادی از همكاران بی بی سی و خدماتی كه به این شبكه استعماری كرده اند، عمق خباثت و دشمنی این شبكه را با نظام اسلامی ایران نشان می دهد؛ دشمنی ای كه منحصر به فرد بوده و تاكنون هیچ یك از رسانه های غربی علیه هیچ كشوری انجام نداده اند.

این پنج نفراسامی این تعداد از اعضای شبكه مخفی تامین منافع بی بی سی در تهران بدین شرح است:

ناصر صفاریان، مجتبی میرطهماسب، هادی آفریده، محسن شهرناز دار و کتایون شهابی.

بر اساس این گزارش افراد شناسایی شده تامین کننده اطلاعات، فیلم، خبر، و گزارش پنهانی با محوریت سیاه نمایی در مورد ایران و ملت ایران از محیط های مختلف برای بی بی سی فارسی بودند.

یک منبع آگاه همچنین روز گذشته به باشگاه خبرنگاران گفت: اعضای شبکه مخفی بی بی سی فارسی در تهران برای تهیه هر برنامه خود پول های چند ده هزار دلاری دریافت و بین اعضای دیگر توزیع می کردند.

یك مقام آگاه با اعلام شناسایی تیم همكاران بی بی سی در تهران گفته بود: برای اقدامات ضد ایرانی این شبکه که در پوشش همکاری با بی بی سی عملا نیازمندیهای سرویس جاسوسی انگلیس را تامین می کرد پول های کلانی به عنوان دستمزد و... به افراد پرداخت شده است و انگیزه ضد ملی و ایرانی سر شبکه ها و همکاران این شبکه نیز مشهود است.ناصر صفاریان کارشناس زبان و ادبیات انگلیسی است که سابقه مستندسازی، نویسندگی، منتقد سینما و روزنامه نگار که سابقه همکاری با رسانه ها و نشریات "فیلم، ادینه، سلام، ایران، سینما جهان، مهر، سینمای نو، دنیای تصویر، گزارش فیلم، زنان، نوروز، وقایع اتفاقیه، یاس نو، آفرینش و صدای عدالت" را در کارنامه خود دارد. وی همچنین سازنده فیلم های مستند جام جان، سرد سبز، اوج موج، خانه سیاه، وقت خوب مصائب (احمدرضا احمدی:زندگی و شخصیت)، اتواستاپ (فیلم کوتاه بر اساس داستانی از میلان کوندرا)، آزادی در مه، یک بطری آب، آواز آفتاب (مروری بر ادبیات داستانی معاصر ایران) و تهیه کنندگی امپراتور و ما(آكیرا كوروساوا: یك نگاه)، عاشق، خواب خورشید (عشق در ترانه های ایرانی) و نویسنده کتاب آیه های آه (ناگفته هایی از زندگی فروغ فرخزاد) است که همگی به سیاه نمایی از جامعه ایرانی شهره است.مجتبی میرطهماسب متولد سال ۱۳۵۰ در كرمان و فارغ التحصیل رشته كارشناسی صنایع دستی در سال ۱۳۷۴ از دانشگاه هنر است.
شروع فعالیت های سینمایی از سال ۱۳۶۹ با صدابرداری فیلم و مستندسازی فیلم های مستند كوتاه «نشان» از مجموعه كودكان سرزمین ایران ۱۶ م.م در سال ۱۳۷۵، ساخت هشت قسمت از مجموعه مستند «داستان های هند» در سال ۱۳۷۵ و ۱۳۷۶ به نام های «پدرم قلمكار بود»، «مینا»، «آب و آئینه»، «كاشی وان یكاد»، «حسنبدو»، «بوی گل محمدی»، «تپه»، «ماهی مسی» است.هادی آفریده کارگردان و مستند ساز، عضو هیات انتخاب دوازدهمین جشن بزرگ سینمای ایران- خانه سینما ۱۳۸۷ - عضو هیات داوری نخستین جشنواره سراسری فیلم کوتاه زابل – ۱۳۸۹ - عضو هیات داوری نخستین جشنواره فیلم تصویر استاندار – ۱۳۸۹ - عضو انجمن صنفی مستند سازان سینمای ایران در خانه سینما - عضو انجمن صنفی فیلم کوتاه در خانه سینما است.محسن شهرناز دار مستندساز، روزنامه نگار، پژوهشگر موسیقی نواحی و نوزانده سه تار- دبیر ویژه‌نامه موسیقی روزنامه ایران که پیش تر نیز در رابطه با چاپ مقاله ای درباره کتاب "موسیقی زنان ایران" به نویسندگی توکا ملکی، تحت پیرگرد قرار گرفته بود.


کتایون شهابی نیز عضو هیئت مدیره انجمن تهیه کنندگان فیلم مستند و مدیر عامل موسسه رسانه بین المللی شهرزاد است.

:: مرتبط با: اخبار فتنه ,
:: برچسب‌ها: همکاران بی بی سی در ایران , بی بی سی , ناصر صفاریان , مجتبی میر طهماسب , هادی آفریده , محسن شهناز دار , کتایون شهابی ,
آنطورى كه ما ملت خودمان را تجربه كرده‌ایم، آنطورى كه لطف و فضل الهى را مكرر آزموده‌ایم، این ملت در این نوبت هم مثل نوبتهاى قبل، مشت محكمى به دهان دشمن خواهد زد. مردم به توفیق الهى در این انتخابات یك آزمون افتخارآمیز دیگرى را به صحنه خواهند آورد و بر افتخارات خودشان خواهند افزود. این، لطف الهى است؛ ان‌شاءاللّه تحقق پیدا خواهد كرد.

مقام معظم رهبری- 25/2/92
  :: مدیر وب سایت : rahjo
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

********لــوگـــوی دوســــــتان********
تکاور 114

 پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم
معببر سایبری فندرسک